04 Sie 2016

mieszkancy27 sierpnia 2016 w ramach organizowanego w Gorzowie Wlkp. Zlotu Wędrowników Ziemi Lubuskiej odbędzie się Kurs Pierwszej Pomocy dla mieszkańców naszego miasta. Zajecia skierowane do młodzieży oraz osób dorosłych. Kurs zakończy się krótkim egzaminem, który będzie podstawą do wydania certyfikatu. Zajęcia prowadzone przez ratowników medycznych oraz instruktorów pierwszej pomocy 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! ( 20 osób ). Współorganizatorem zajęć jest Harcerska Grupa Ratownicza „Gorzów Wielkopolski”

 

Program kursu:

 

-Podstawowe zabiegi resuscytacyjne u dorosłych

-Podstawowe zabiegi resuscytacyjne u dzieci

-Resuscytacja z wykorzystaniem AED

-Postepowanie w wybranych stanach zagrożenia życia

-Zajęcia praktyczne oraz pozoracje

 

Czas trawania kursu: 4 godziny

 

KLIKNIJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ

Sie 04th by Łukasz FabichComments are closed.