ZlotW dniach 6-8.10.2017 nasz Hufiec spotkał się na Zlocie organizowanym pod wodzą pwd. Marka Zblewskiego. Druhny

i Druhów czekało wiele atrakcji takich jak Świecowisko, gra nocna oraz dzienna. Impreza rozpoczęła się w piątkowe popołudnie apelem, po którym odbyła się odprawa patrolowych. Tego samego wieczora wszyscy uczestnicy Zlotu mieli okazję się zaprezentować i lepiej poznać poprzez przygotowane piosenki czy też krótkie scenki lub wiersze.  A już kolejnego dnia rano wszystkich czekał główny punkt zlotu – pełna wyzwań gra dzienna!
W niedzielę po ogłoszeniu wyników wszyscy rozjechali się do domów – ale to dopiero początek harcerskiej jesieni.
Dziękujemy organizatorom za zaangażowanie!
Fotorelacja ze Zlotu dostępna na fanpage’u Hufca:

 https://www.facebook.com/zhpgorzow/

 

Paź 14th by Łukasz FabichComments are closed.