*Dzieci należące do drużyn Hufca Gorzów Wlkp. ZHP zapisują się na wyjazd u swoich drużynowych. Tylko w przypadku kiedy drużyna nie uczestniczy w obozie Hufca, a pojedyncze osoby chcą pojechać należy dokonać zgłoszenia przez formularz.

 

 

 

KROK 1: Już teraz mogą Państwo zapisać swoje dziecko na obóz w Łukęcinie 2018. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się poniżej i wysłać go online do NAS!

 

 

PRZEJDŹ DO FORMULARZA ONLINE

 

 

 

KROK 2: Po wypełnieniu formularza należy pobrać dokumenty znajdujące się poniżej, które są potrzebne do wyjazdu dziecka na obóz. Prosimy o pobranie dokumentów dla właściwego turnusu, wydrukowanie ich (w miarę możliwości dwustronnie), wypełnienie, podpisanie i dostarczenie do naszego biura Hufiec ZHP Gorzów Wlkp. Przy ul. Wyszyńskiego 3, od poniedziałku do piątku w godz.:9:00 – 15:00 (wrzucając do naszej skrzynki). Dokumenty można również dostarczyć nam osobiście w godzinach otwarcia naszego biura tj. środy od 17:30 – 19:30. Dokumenty można również otrzymać w naszym biurze w każdą środę od 17:30 – 19:30 (począwszy od 9 maja 2018r.) Dokumenty należy dostarczyć przed wyjazdem dziecka na obóz – najpóźniej do 26.06.2018r.

 

 

 

PLIKI DO POBRANIA DLA OSÓB NIEZRZESZONYCH W ZHP

I TURNUS

 

 

 

 

PLIKI DO POBRANIA DLA OSÓB NIEZRZESZONYCH W ZHP

II TURNUS

 

 

 

 

PLIKI DO POBRANIA DLA CZŁONKÓW ZHP JADĄCYCH SAMODZIELNIE

 I TURNUS

 

 

 

 

PLIKI DO POBRANIA DLA CZŁONKÓW ZHP JADĄCYCH SAMODZIELNIE 

II TURNUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KROK3: Dopiero po otrzymaniu od organizatora informacji o zakwalifikowaniu dziecka na obóz, należy dokonać wpłaty. Gwarancją zachowania miejsca jest wpłacenie zaliczki w kwocie 200 zł. Całą kwotę za obóz należy zapłacić najpóźniej na dwa tygodnie przed wyjazdem.

 

 

 

Wpłat należy dokonywać na konto:

 

Bank Zachodni WBK S.A.O/Gorzów Wlkp.

nr 84 1090 1623 0000 0001 0458 5348

 

 

 

Tytułem:

 

Obóz w Łukęcinie, termin, imię i nazwisko dziecka

 

 

Na życzenie wystawiamy faktury(po dokonaniu wpłaty).

Zapotrzebowanie na fakturę należy zgłosić na adres e-mail: gorzow@zhp.pl

 

 

DO ZOBACZENIA!

 

Mar 06th by Łukasz FabichComments are closed.